Povlečení pod stromeček

Milí rodiče skautských dětí, především maminky!

Blíží se Vánoce, děti si mezi sebou budou na skautských besídkách předávat dárky, a i naše skautské středisko má letos dvě přání. Budeme rádi, když nám s nimi pomůžete.

1) Sbírka talířů a hrnečků

Hrnečky a talíře (především velké mělké, nebo hluboké) by se nám hodily jak do klubovny, tak na naši základnu Posekanec.

2) Sbírka povlečení – povlaků

Máme v klubovně matrace, kterým bychom chtěli trochu prodloužit životnost tím, že jim pořídíme povlaky.  Zvolili jsme velmi jednoduché řešení, a to povléct je do upraveného povlečení od peřin. Pokud byste měli možnost a chtěli nám s tím pomoci, budeme moc rádi. Podrobnější návod najdete zde: Povlečení pod stromeček.

Darované povlaky i nádobí prosím dejte dětem na Vánoční besídku. Nadělíme si je pod stromeček 🙂

Předem děkujeme!

S pozdravem a přáním hezky prožitého adventu

Skautské středisko Liliový kruh Litomyšl

3 komentáře u „Povlečení pod stromeček

• Dobrý den,

tato akce se konala v prosinci 2017, proto tipuji, že povlečení na povlaky už potřeba nebudou. Zeptám se však, zda by nenašly v současné situaci uplatnění na šití roušek.

Děkujeme za zájem,
      Šimon Votřel

• Dobrý den,

pokud vaše nabídka stále platí, povlečení bychom tedy rádi využili na šití roušek. Kontaktovat mě můžete na čísle 773 241 972.
      Omlouvám se, že odpovídám až takhle pozdě.

Děkuji za pochopení,
      Šimon Votřel