Tábor Hoštejn 2018

Koncem minulého týdne skončily pro většinu našeho oddílu nejlepší chvíle skautského roku. Po dvou, v případě vedoucích po třech týdnech jsme se špinaví, nedospalí, odření, pořezaní, vyčerpaní a vynervovaní (nutno však podotknout, že díky oddílovému kuchaři ne hladoví) vrátili domů z tábora, který jsme letos pořádali v Hoštejně, nedaleko Zábřehu. Jako vždy jsme si kromě klíšťat přivezli také zážitky a nadšení do skautování, které můžeme přes rok zase ztratit (a třeba nechodit na schůzky a výpravy, které pro vás, kluci, chystáme). Tábor se nesl v duchu divokého západu a divoký byl někdy až achich ouvej, jako správní kovbojové jsme ale ono rodeo dokázali ukočírovat. Děkujeme všem, kdo se tábora zúčastnili, především vlčatům, skautům a roverům, ale i Tapinovi, zakladateli oddílu, který s námi strávil týden, nebo těm, co se za námi přijeli jen podívat či nám pomoct. Dík.